achmea: (flower in my mouth)
[personal profile] achmea
Навіть не інші, а перші.

Багато хто дивився та полюбив фільм "Містер і міссіс Сміт" 2005-го року (так-так, той самий, що розбив серце Дженніфер Еністон), але мало хто знає про їхніх "дідуся і бабусю" - "Містера і міссіс Сміт" 1941 р.


В усіх наявних описах новіших Смітів про старе кіно навіть не згадують, що дуже дивно - по-перше, хоч сюжет і зовсім інший, але головна ідея (так би мовити, червона нитка фільму) та сама, а по-друге, режисер цієї комедійної мелодрами, як не дивно, Альфред Хічкок.


І хоча цей період називають справжньою кризою творчості майстра, але фільм, на мій погляд, чудовий, хоч і зовсім не "хічкоківський". Подивилася з великим задоволенням, і вам рекомендую.

Любителям розглядати одяг в старих фільмах тут теж буде чим поживитися. Шикарних нарядів тут небагато, але є цікаві екземпляри - наприклад, цей домашній халат з рельєфним пір'ям (він надягнутий на довгу шовкову нічну сорочку, прикрашену так само по лінії декольте).


Доречі, життя актриси Керол Ломбард (дружина Кларка Гейбла, номер 23 в сотні найбільших зірок кіно за версією Американського інституту кіномистецтва, удостоєна зірки на Голлівудській алеї слави), яка виконувала роль міссіс Сміт, обірвалося дуже трагічно: у січні 1942 року вона брала участь у турі Liberty Bond (збір грошей на військові потреби за допомогою військових облігацій), але під час вильоту з Лас-Вегасу пілот літака авіакомпанії Trans World Airlines не зміг набрати достатню висоту і повітряне судно врізалося в гору, внаслідок чого загинули всі 22 особи з присутніх на борту.

Page generated Sep. 24th, 2017 08:35 am
Powered by Dreamwidth Studios