achmea: (flower in my mouth)
[personal profile] achmea
Навіть не інші, а перші.

Багато хто дивився та полюбив фільм "Містер і міссіс Сміт" 2005-го року (так-так, той самий, що розбив серце Дженніфер Еністон), але мало хто знає про їхніх "дідуся і бабусю" - "Містера і міссіс Сміт" 1941 р.


В усіх наявних описах новіших Смітів про старе кіно навіть не згадують, що дуже дивно - по-перше, хоч сюжет і зовсім інший, але головна ідея (так би мовити, червона нитка фільму) та сама, а по-друге, режисер цієї комедійної мелодрами, як не дивно, Альфред Хічкок.


І хоча цей період називають справжньою кризою творчості майстра, але фільм, на мій погляд, чудовий, хоч і зовсім не "хічкоківський". Подивилася з великим задоволенням, і вам рекомендую.

Любителям розглядати одяг в старих фільмах тут теж буде чим поживитися. Шикарних нарядів тут небагато, але є цікаві екземпляри - наприклад, цей домашній халат з рельєфним пір'ям (він надягнутий на довгу шовкову нічну сорочку, прикрашену так само по лінії декольте).


Доречі, життя актриси Керол Ломбард (дружина Кларка Гейбла, номер 23 в сотні найбільших зірок кіно за версією Американського інституту кіномистецтва, удостоєна зірки на Голлівудській алеї слави), яка виконувала роль міссіс Сміт, обірвалося дуже трагічно: у січні 1942 року вона брала участь у турі Liberty Bond (збір грошей на військові потреби за допомогою військових облігацій), але під час вильоту з Лас-Вегасу пілот літака авіакомпанії Trans World Airlines не зміг набрати достатню висоту і повітряне судно врізалося в гору, внаслідок чого загинули всі 22 особи з присутніх на борту.

From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.
Page generated Sep. 26th, 2017 05:56 pm
Powered by Dreamwidth Studios