achmea: (ну-ну...)
[personal profile] achmea
... і все тільки для того, щоб ми, маючи швидкісний інтернет і доступ до будь-якої інформації у цьому світі, весь вечір дивилися на Ютубі відео про те, як люди ригають (в прямому сенсі), пробуючи сюрстрьомінг.

Сюрстрьомінг (Surströming) - шведська рибна консерва, а саме оселедець, який спочатку вимочується більше двох місяців в двох соляних розчинах (спочатку сильному, потім слабшому), а потім ще місяцями "дозріває" прямо в банці. Коротше кажучи, оселедець дуже "з душком". Так як ферментація продовжується в банці, вона вздувається и бризкає при відкриванні, тож робити це треба обережно і десь далеко у лісі, щоб потім не довелось спалювати будинок.

А у банці виглядає нормально.


Цей стрьомінг визнаний однією з найгидкіших та найсмердючіших страв світу. Тож американці не могли втриматися, щоб не запустити челендж з пробування рибного смаколика, який перекинувся і на Європу.

Ось тут є цілий плейліст з відео челенджа. Попереджаю, що ригають там у кожному відео, бо інакше ніяк. Тож приклади відео викладати у себе не буду, якщо хочете - йдіть за посиланням та дивіться на свій ризик.

Мої улюбленці: ця дівчина з дуже гарними буферами та пара хлопців (здається, фіни).

Сама я сюрстрьомінг не їла і навряд чи буду. Найгидотніше, що я пробувала, це:

1. порошок спіруліни, розмочений у воді. І я не жартую. Це просто жесть. Не змогла в себе запхати навіть чайну ложку - все полізло назад. Хоча про такий результат можна було здогадатись ще коли понюхала її. Прикро, що купила цілу банку цього порошка, бо ж це суперфуд - було цікаво, який реальний ефект. Зараз інколи роблю з неї маски для обличччя, спочатку вивітрюючи суміш, щоб запах зменшився. Непогано очищує шкіру і не сушить, як глина. Спірулину таки приймала у таблетках і ніякого ефекту не відчула.

2. веджімайт (Vegemite) - темнокоричнева паста, суміш екстракту дріжджів ячменю, солі, екстракту солоду, ніацину, рибофлавіну і фолієвої кислоти. В Австралії це національна страва, в Британії рекомендована лікарями як джерело вітамінів групи В та калію, а в Данії заборонена. Баночку цього веджімайту подруга привезла з Австралії як гастрономічний сувенір. В Австралії це мажуть на хліб та крекери, а я просто чайну ложку пасти ковтала раз на день, намагаючись по мінімуму відчувати смак. Не таке гидотне, як спіруліна, але теж приємного дуже мало. Знову ж таки, особливого позитивного ефекту для здоров'я не відчула.

А що ви пробували таке цікавеньке, щоб прям через "не могу" і рвотний рефлекс? Яка найгидотніша страва зустрічалась вам на життєвому шляху?

(no subject)

Date: 2017-08-08 07:16 am (UTC)
germes21: (Default)
From: [personal profile] germes21
Нащо ця справа американцям -зрозуміло. Конкрус і все таке. А от нащо шведи його виробляють, якщо це найгодкіша страва у світі? Кулінарний мазохізм?

(no subject)

Date: 2017-08-08 08:09 am (UTC)
neznaiko: (Default)
From: [personal profile] neznaiko
Подекуди дуже смішно, але взагалі мало сама не обригалася. До речі. Можу уявити це аромат. Моїй кішці видалили пухлину і рекомендували приймати препарат під назвою АСД. Це якась там взгонка трупних тканин тварин. Одни раз я залила це в кішку, після чого з неї йшла піна і вона вила різними голосами. Від одніїє згадки про цей сморід мене починає мутити. Хоча є люди, які лікуюються цим препаратом.

(no subject)

Date: 2017-08-11 07:52 am (UTC)
neznaiko: (Default)
From: [personal profile] neznaiko
Місяць після операції - і вона така, як раніше. Але пухлини можуть вертатися, треба слідкувати...
Page generated Sep. 26th, 2017 05:53 pm
Powered by Dreamwidth Studios